MAX USŁUGA Mariusz Stefanowicz Sp. j.

ul. Leonharda 3, 10-454 Olsztyn

tel. 89 539 07 60

Partnerzy


DUMNY PARTNER UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Najwyższa forma na każdym etapie rozgrywek to klucz do sukcesu w UEFA Champions League. Nissan ma dla Ciebie miejsca w pierwszym rzędzie i najlepsze piłkarskie zagrania – przez cały sezon.


NISSAN: OFICJALNY PARTNER UEFA CHAMPIONS LEAGUE

UEFA Champions League to najbardziej emocjonujące rozgrywki dla najlepszych europejskich klubów – i ich fanów z całego świata. Dzięki największym gigantom światowej piłki, którzy prezentują równie doskonałe umiejętności, precyzję i styl, jak inżynierowie Nissana w swojej dziedzinie, to największe coroczne wydarzenie sportowe na naszej planecie. Przeżyj piłkarskie emocje razem z nami – na boisku, online i w drodze, przez cały sezon.


POZNAJ NASZYCH NOWY AMBASADORÓW UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Eden Hazard z Chelsea F.C., Philippe Coutinho i Lieke Martens z FC Barcelony to nowi ambasadorzy Nissana w naszym 5 sezonie jako globalny sponsor motoryzacyjny UEFA Champions League.

Innowacja jest podstawą wszystkiego, co robimy w Nissanie. Od kultowego Nissana GT-R, po najlepiej sprzedający się na świecie, w 100% elektryczny samochód, nowy Nissan LEAF i partnerstwo z jednymi z najbardziej ekscytujących wydarzeń sportowych i sportowców na świecie. Poprzez UEFA Champions League staramy się prezentować innowacyjne i ekscytujące rozwiązania technologiczne dla wszystkich. Nasi nowi ambasadorzy piłki nożnej są ostatecznym dowodem obietnicy Nissana. Hazard, Coutinho i Martens uosabiają, co to znaczy być inżynierami ekscytacji i prawdziwymi innowatorami gry.

EDEN HAZARD


Eden, lat 27, jest belgijskim skrzydłowym dla angielskiego klubu Chelsea F.C. i belgijskiej reprezentacji. Kreatywny, szybki i techniczny, został opisany jako „zadziwiający” i „hipnotyzujący” i jest uważany za jednego z najlepszych graczy na świecie. Eden ma Nissana GT-R.

PHILIPPE COUTINHO


Philippe, lat 26, jest brazylijskim pomocnikiem w FC Barcelona i reprezentacji Brazylii. Znany z umiejętności dryblingu, tempa, kreatywności i zręczności, zdobył przydomek „Little Magician ” od fanów Liverpoolu i kolegów z drużyny.

LIEKE MARTENS


Lieke, lat 25 , pochodzi z Holandii i gra w FC Barcelona. Dzięki bezpośredniemu podejściu, doskonałej kontroli i znakomitym umiejętnościom, wygrała Mistrzostwa Kobiet UEFA oraz tytuły FIFA Piłkarka Roku i UEFA Piłkarka Roku.