MAX USŁUGA Mariusz Stefanowicz Sp. j.

ul. Leonharda 3, 10-454 Olsztyn

tel. 89 539 07 60

Osiągi Nismo


CO TO JEST NISMO?

Nismo to uosobienie bezkonkurencyjnych osiągów Nissana, inspirowanych najbardziej bezlitosnym polem doświadczalnym – torem wyścigowym. Elitarna grupa inżynierów i kierowców testowych, którzy pracowali, prowadzili auta i osiągali sukcesy na każdym poziomie, identyfikuje wybrane modele Nissana i tworzy samochody osobowe Nismo, które oferują wyjątkowo ekscytujące i niezapomniane wrażenia z jazdy. Kiedy nazwa pochodzi z połączenia pierwszych liter wyrazów NISsan i MOtorsport, wiesz, że Twoje oczekiwania zostaną spełnione.


BEZKONKURENCYJNE OSIĄGI NISSANA, KAŻDEGO DNIA

Jako pasjonaci nieprzeciętnych osiągów chcemy, aby radość z posiadania i prowadzenia pojazdów Nismo była dostępna dla każdego miłośnika tych wyjątkowych samochodów. Z ogromną przyjemnością oferujemy szeroką gamę pojazdów, w których wszystko – od udoskonalonej aerodynamiki, poprzez dopasowane do wymogów toru zawieszenie, aż po inspirowane wyścigami kokpity – sprawia, że za kółkiem Nismo poczujesz się jak w wyczynowym samochodzie o komforcie auta osobowego.


FUNKCJONALNY DESIGN

Samochód Nismo wygląda tak, a nie inaczej z jednego prostego powodu –chodzi oczywiście o funkcjonalność. Skrupulatne wykonanie każdego najmniejszego elementu tworzy sylwetkę, którą charakteryzuje ogromna siła docisku zwiększająca przyczepność auta do nawierzchni. Detale takie jak tylny dyfuzor i spojler oraz boczne panele redukują opór, dzięki czemu mkniesz do przodu, nie oglądając się za siebie. A przykuwający wzrok styl pojazdu, to przysłowiowa wisienka na torcie.
funkcjonalny-design


ADRENALINA W PAKIECIE

Wciśnij gaz do dechy i poczuj, jak wyścigowe technologie czynią każdą zmianę biegu niezapomnianym doświadczeniem dzięki szybkiej reakcji samochodu, niskiemu momentowi obrotowemu, szerokiemu zakresowi mocy i niepowtarzalnemu brzmieniu warknięcia rury wydechowej.
funkcjonalny-design


ŁATWOŚĆ MANEWROWANIA, DZIĘKI KTÓREJ KAŻDY ZAKRĘT TO PRAWDZIWA GRATKA

Poczujesz to w kołach, fotelach i pedałach. Dopasowane do wymogów toru zawieszenie obejmuje takie udoskonalenia jak sztywniejsze resory, amortyzatory nadwozia i wzmocnienia podwozia, które zapewniają niesamowitą precyzję prowadzenia. Nismo reaguje na Twoje ruchy, jakby czytał Twoje myśli.
funkcjonalny-design


ZNAKOMITA PRZYCZEPNOŚĆ

Kiedy wchodzisz w zakręt, układ kierowniczy mówi Ci wszystko, co powinieneś wiedzieć. Naciśnij hamulec i poczuj kontrolę nad autem, które pozwala idealnie wyważyć ruchy podwozia, zapewniając precyzyjne manewry. Setki kombinacji opon, hamulców i kół jest testowanych na torze wyścigowym i ulicach, aby znaleźć odpowiedni zestaw dla podwozia i zapewnić najlepsze zgranie pomiędzy Tobą a samochodem.
funkcjonalny-design


KOKPIT DOSTOSOWANY DO KIEROWCY

Głębokie fotele utrzymają Cię na swoim miejscu podczas pokonywania zakrętów. Wykończenie kierownicy materiałem Alcantara® zwiększa pewność chwytu. Zainspirowana jazdą rajdową i driftingiem kierownica ozdobiona jest czerwonym detalem na górze, abyś zawsze wiedział, gdzie jest godzina dwunasta. W kokpicie Nismo, kierowca i samochód tworzą nierozerwalną jedność.
funkcjonalny-design