MAX USŁUGA Mariusz Stefanowicz Sp. j.

ul. Leonharda 3, 10-454 Olsztyn

tel. 89 539 07 60

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY


NOWY WYMIAR PRZEMIESZCZANIA SIĘ

Wyobraź sobie podróż przez życie, która jest bardziej ekscytująca, bezpieczna i zapewnia stały kontakt z otaczającym Cię światem. Inteligentna mobilność Nissana obejmuje trzy główne obszary innowacji, które wpływają na to, jak nasze samochody są napędzane, jak się dają prowadzić i jak dobrze zintegrowane są ze społeczeństwem. Samochody, które dowiozą Cię do celu i same zaparkują w wolnym miejscu czy też infrastruktura przy autostradach, dzięki której naładujesz swój elektryczny pojazd – wszystkie te rozwiązania widać już na horyzoncie. Dla Nissana, za którego kierownicą siedzisz dzisiaj, przyszłość jest już rzeczywistością.


INTELIGENTNA JAZDA NISSANA


Już wkrótce, jazda samochodem będzie wiązać się tylko z przyjemnością. Koniec stresu za kierownicą zbliża się wielkimi krokami. Samochód odbierze Cię ze wskazanego miejsca, poradzi sobie w korku i znajdzie miejsce parkingowe — zupełnie samodzielnie. A kiedy zechcesz ponownie przejąć nad nim kontrolę, wystarczy tylko nacisnąć odpowiedni przycisk. Taki samochód będzie potrafił nawet komunikować się z innymi autami i przechodniami. Nissan prowadzi już zaawansowane testy pojazdów autonomicznych na drogach publicznych, a to oznacza, że ten rewolucyjny sposób przemieszczania się już jest w zasięgu ręki.

NOWY NISSAN LEAF, CZYLI JESZCZE WIĘCEJ PRZYJEMNOŚCI Z JAZDY

Nowy Nissan LEAF został naszpikowany nowymi technologiami Nissan Intelligent Mobility, dzięki czemu może wyręczyć Cię w wykonywaniu niektórych manewrów. Podczas porannych korków na drodze do pracy funkcja ProPILOT automatycznie dostosuje prędkość Twojego samochodu do innych użytkowników drogi, czyniąc podróż bardziej komfortową. Również parkowanie w ciasnych miejscach będzie znacznie łatwiejsze dzięki technologiom Nissan Intelligent Mobility. Wystarczy nacisnąć przycisk ProPILOT Park, aby Nowy Nissan LEAF wykonał płynny manewr i zaparkował w wybranym miejscu.


INNOWACJE, KTÓRE STOJĄ PO TWOJEJ STRONIE

Już teraz możesz jeździć Nissanami, których technologie pełnią rolę partnera dbającego o Twoje bezpieczeństwo, a czasem nawet podejmują działania, aby zaoszczędzić Ci kłopotów. Inteligentny system ostrzegania o pojeździe w martwym punkcie to jedna z szeregu funkcji, które wchodzą w skład technologii Safety Shield. Samochody Nissana są także wyposażone w funkcje, dzięki którym możesz być w stałym kontakcie z otaczającym Cię światem.


INTELIGENTNA MOC

Najczęściej kupowany na świecie samochód elektryczny, Nowy Nissan LEAF na nowo definiuje moc, jakiej oczekujesz za kierownicą. Nowy Nissan LEAF jest praktycznie bezkonkurencyjny, jeśli chodzi o natychmiastowy moment obrotowy i zerową emisję. To także dowód na to, że zrównoważony transport wcale nie musi oznaczać rezygnacji z dreszczyku emocji podczas jazdy. Pozycja lidera na rynku samochodów elektrycznych oznacza, że Nissan dokłada wszelkich starań na rzecz poszerzenia gamy samochodów o zerowej emisji gazów cieplarnianych i zapewniania coraz większej liczbie ludzi na świecie wyjątkowych doznań, jakie wiążą się z czystą i cichą mocą.


INTELIGENTNA INTEGRACJA

Połączony ze sobą ekosystem kierowców, samochodów i społeczności lokalnych to klucz do bardziej czystego i bezpiecznego świata. Firma Nissan odgrywa fundamentalną rolę w kształtowaniu przyszłości transportu drogowego, począwszy od systemów zarządzania ruchem przez budowę sieci ogólnodostępnych stacji ładowania samochodów elektrycznych po współdzielenie pojazdów. I co najważniejsze, zależy nam na tym, aby ta infrastruktura była dostępna dla wszystkich.